Правила експлуатації виробів МДФ, вкритих плівкою ПВХ

Правила експлуатації виробів МДФ, вкритих плівкою ПВХ

Вироби МДФ, покриті плівкою ПВХ, мають споживчі властивості. Вони стійкі до світла, подряпин, вологи.

 • Вироби МДФ зберігають свої експлуатаційні характеристики, при дотриманні наступних умов: 
  Температура експлуатації від +10 до +40 ° С.
 • Уникати потрапляння прямих сонячних променів.
 • Відносна вологість повітря 40-80%.
 • Не рекомендовано розпилювати фасади, облицьовані плівкою ПВХ. Це можеv призвести до зміни натягу плівки, її відшарування, а також до розриву плівки.
 • Перед початком роботи з готовими фасадами в холодний період часу (при низьких температурах) необхідно дати можливість продукції досягти температури (+18 º С) і перебувати в таких умовах як мінімум протягом однієї доби. Зберігати готову продукцію рекомендується в горизонтальному положенні.
 • Щоб уникнути пошкодження виробів в результаті впливу високих температур, необхідно залишати відстань між електричною або газовою плитою та меблями не менше 60 мм.
 • Знімати захисну плівку (при наявності такої), тільки після остаточної установкиv меблів. 
 • Не використовувати в дизайні меблів освітлювальні прилади, розташовані відv поверхні виробів на відстані менше 300 мм. - Можлива деформація і зміна кольору.

Не допускати взаємодії з температурами вище (+60 ° С), а також уникайте тривалого впливу гарячого повітря (Наприклад: нещільно закритий духова шафа, тривале приготування їжі при рясному виділенні гарячої пари без використання витяжки, розігріта плита протягом тривалого часу та інше ), це може призвести до оплавлення, здуття або відшаровування плівки. 

 • Не допускайте охолодження нижче (-10 ° С), при охолодженні нижчеv зазначеної температури, можливе розтріскування і відшарування плівки.
 • Уникайте тривалого впливу вологи щоб уникнути вигинання деталейv або разбуханіяпліти МДФ.
 • При установці деталі, облицьованої металізованими плівками ПВХ,v необхідно звернути увагу на особливість світлопереломлювання спецефекту, взявши два однакових по контрастності фасада, при повороті одного з них на 180 градусів ймовірна відміна відтінку

Рекомендації з догляду.

1. Для очищення поверхні деталей і видалення плям, застосовувати мильний розчин або рідину, спеціально передбачену для миття і полірування меблів, для видалення пилу використовувати м'яку суху тканину.

2. Для очищення поверхонь не допускається використовувати засоби, що містять спирт, ацетон, розчинники та абразивні частинки. Взаємодія меблевих деталей з даними речовинами, загрожує псуванням якості поверхні виробів.

 

Гарантійні зобов’язання.

Гарантійний термін на деталі становить 36 місяців з дня реалізації, при наявності бланка замовлення і дотриманні правил експлуатації.

Гарантійне обслуговування не расповсюджується:

- на дефекти, що виникли в результаті недотримання інструкцій з транспортування, експлуатації, зберігання;

- за наявності механічних пошкоджень, що виникли в результаті вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування, зберігання, монтажу;

- за наявності слідів дії хімічних речовин, температурних впливів, рясного намокання фасадів;

- при використанні не за призначенням;

- у випадках навмисного псування;

- у випадках псування виробів під впливом надзвичайних подій (пожежа, повінь, стихійні лиха);

- на дефекти, що виникли в результаті експлуатації.

Обратный звонок